Bez kategorii,  Inne,  Nowości

Autoreklama – nowy BLOG :-)

W moim zawodzie podstawą jest rozwój, nie ograniczam się zatem do jednej dziedziny prawa. W związku z tym, że temat, którym się zajęliśmy wraz z moim kolegą r. pr. Krzysztofem Boguszem jest dość powszechny pozwalam sobie na małą autoreklamę i poinformowanie czytelników bloga o spółdzielniach o tym fakcie.

Nowy blog zatytułowany jest Rozwód po rudzku. Skąd nazwa? Między innymi stąd, że w Rudzie Śląskiej mamy siedzibę spółki, którą wspólnie prowadzimy. Poza tym, temat się wziął z naszej codziennej praktyki a także z naszego doświadczenia specyfiki relacji międzyludzkich na Śląsku. W końcu, Ruda Śląska i w ogóle Śląsk zasługuje na odrobinę wyróżnienia w Internecie 

Choć nazwa bloga „Rozwód po rudzku” w domyśle kieruje informacje do mieszkańców Rudy Śląskiej, to większość artykułów będzie uniwersalna, z których każdy może dowiedzieć się czegoś ciekawego.

Jeżeli więc interesuję Cię tematyka rozwodów lub szukasz informacji z tym związanych zapraszam do odwiedzenia naszego bloga.

www.rozwodporudzku.pl

jeden komentarz

  • marta

    Dzień dobry.
    Moje pytanie dotyczy ” rozwodu” spółdzielni mieszkaniowej ze wspólnotami w związku z likwidacją spółdzielni. Za jaki okres spółdzielnia jako zarządca powinien przekazać zarządowi wspólnoty dokumenty finansowe. Bardzo proszę o szybką odpowiedź.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress